Makšķerēšanas noteikumi Pērtnieku lielajā dīķī.

  1. “Sporta makšķerēšanas” biļete dod tiesības makšķerēt lielajā Pērtnieku dīķī un atlaist visas (izņemot foreles un stores, par kurām jānorēķinās pēc Pērtnieku cenrāža) noķertās zivis, bet šī biļete uzliek arī papildus pienākumus un stingru Pērtnieku makšķerēšanas noteikumu ievērošanu.

  2. Iegādājoties “Sporta makšķerēšanas” biļeti obligāti jāaizpilda anketa, kurā jānorāda makšķernieka vārds uzvārds un telefona numurs, kā arī jāuzrāda personu apliecinošs dokuments,  Pērtnieki patur tiesības nepārdot “Sporta makšķerēšanas” biļeti personām, kuras ir pieķertas Pērtnieku noteikumu neievērošanā vai nesaudzīgā attieksmē pret zivīm.

  3. “Sporta makšķerēšanas” biļeti jāiegādājas PIRMS makšķerēšanas sākšanas, biļete dod tiesības konkrētajā dienā , laika posmā no 8.00 līdz 20.00, makšķerēt lielajā Pērtnieku dīķī, biļetes cena vienam cilvēkam ir 20 eiro, ģimenei (2 pieaugušie un līdz 2 bērniem  līdz 14 gadu vecumam, bet kopā līdz 3 makšķerēm)- 30 eiro.

  4. “Sporta makšķerēšanas” biļetes īpašnieks nedrīkst zivs likt uzglabājamā tīkliņā, visas zivis, izņemot stores un foreles, uzmanīgi jānoņem no āķa un uzreiz jāatlaiž atpakaļ dīķī.

  5. VISU zivju izcelšanai no ūdens jāizmanto uztveramais tīkliņš, zivju un makšķernieka fotografēšanās atļauta tikai izmantojot speciālās “karpu gultas” vai zivij esot uztveramajā tīkliņā tiešā ūdens tuvumā, zivju ņemšana, celšana vai turēšana turot tās aiz žaunām ir aizliegta.

  6. “Sporta makšķerēšanas ” biļetes īpašniekam obligāti jālieto ekstraktori, āķu izņemamās knaiblītes vai kāda cita mehāniska ierīce, kas palīdz ātri atbrīvot zivi no āķa un netraumē to.

  7. Ja gadījumā “Sporta makšķerēšanas” biļetes īpašnieks tomēr grib iegādāties kādu zivi, vai ir noķēris kādu stori vai foreli, kuru atlaišana ir aizliegta, tad par  to viņam ir pienākums telefoniski informēt dīķa uzraugu un tikai tad drīkst izmantot zivju uzglabājamo tīkliņu, atlaist zivis no zivju uzglabājamā tīkliņa nedrīkst .

  8. “Sporta makšķerēšanas” biļetes īpašnieks iegādājoties zivis saņem  10% atlaidi no kopējā Pērtnieku cenrāža.

Cienījamie makšķernieki, šie noteikumu nav domāti, lai kaut ko aizliegtu, tieši otrādi, lai atļautu, lai atļautu jums baudīt makšķerēšanu, cīņu ar lielām, skaistām un veselām zivīm, kuras ar savu spēku un cīņas sparu var priecēt arī daudzus citus makšķerniekus.

Cienīsim sevi, zivis un citu cilvēku darbu !

 


0
Datu Pārzinis: SIA “VLAKON”, juridiskā adrese Pļavu iela 1, Viļāni, Viļānu novads, LV-4650; Kontakttālrunis: 29417333, e-pasts:  vlakonkarjers@inbox.lv.
Vairāk info: http://pertnieki.mozello.lv/privatuma-politika/sia-vlakon-datu-privatuma-politika/

 .