Zivju audzētava:

Pērtniekos audzē foreles, karpas un stores. Zivju mazuļi tiek audzēti vietējā zivju inkubatorā, pēc tam tiek laisti tīros, ūdens caurtekošos dīķos. Kādreiz dīķu vietā bija dolomīta atradne. Darbus pārtraucot, viss dabiski applūda un izveidojās ūdens tilpnes, kurās tika izveidoti un aprīkoti zivju dīķi. Tilpnes dziļums ir līdz 10 metriem, ūdens daudzumu un straumi rada avota ūdeņi. 

Dīķos tiek audzētas arī karūsas, asari, raudas, līdakas un sami. Zivis aug dabiskā veidā, barībai tiek izmantotas gan mazās zivtiņas (karūsas), gan ekoloģiski tīra zivju barība, kas ir ražota Somijā.

Zivju pārstrādes cehs:

Foreles tiek ķertas un nogādātas uz pārstrādi uz vietējo zivju cehu, kas savu darbību uzsāka 2016. gada janvārī, izmantojot Eiropas Savienības līdzfinansējumu. Zivju pārstrādes ceha būvniecības procesā ir izmantotas jaunākās celtniecības tehnoloģijas, un pielietoti videi draudzīgi celtniecības materiāli. Cehs ir aprīkots ar pēdējās paaudzes tehnoloģiskajām un ražošanas iekārtām (kūpināšanas kameras, iepakošanas iekārtas utt.)

Pirkumu grozs