“Lielā Pērtnieku kausa izcīņa makšķerēšanā 2017”

2017. gada 15. jūlijā, Pērtnieku lielajā dīķī norisinājās pirmās plašāka mēroga makšķernieku sacensības “Lielā Pērtnieku kausa izcīņa makšķerēšanā”. 
Makšķernieku sacensību mērķis bija popularizēt makšķerēšanas sportu Latgalē un parādīt copes iespējas Pērtnieku dīķos. Kopumā piedalījās 47 dalībnieki - gan pašmāju makšķernieki, gan viesi no Krievijas un Baltkrievijas. Dalībnieki visu sacensību laiku makšķerēja savā, izlozes kārtībā, noteiktā sektorā. Sacensības ilga sešas stundas. Pasākuma laikā dalībnieki tika cienāti ar “Pērtnieku gardumu” dažādiem sarūpētiem ēdieniem un “Rēzeknes Gaļas kombināta” gaļas produktiem. Par uzvarētāju tika atzīts sportists, kura noķertais zivju kopsvars bija vislielākais, attiecīgi otrā un trešā lielāko lomu īpašnieki ieņēma otro un trešo vietu, kā arī īpaša balva tika pasniegta lielākās zivs pieveicējam. Pirmo godpilno vietu ieguva Vladislavs Tolmačovs ar rezultātu - 43,1 kg zivju. Arnolds Smelters ar 38,9 kg kopsvaru ieguva otro vietu. Trešo vietu - Vladislavs Bubnelis ar 28,1 kg lielu lomu. Lielāko zivi - 9,1 kg smago samu - noķēra Raimonds Balabkins. Pirmo trīs vietu ieguvēji dāvanā saņēma kausus, Pērtnieku karjera dāvanu kartes, “Pērtnieku gardumu” zivju produktus utt. Visiem klātesošajiem sacensību dalībniekiem tika izlozētas vairākas vērtīgas, sacensību organizatoru un atbalstītāju sarūpētas balvas - pārtikas grozi, mašķerkāti, tīkli, Pērtnieku Gardumu pārtikas grozi un citas vērtīgas un garšīgas lietas. 
Paldies izsakām mūsu pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem - SIA Avesco “CAT”, Liebherr, SPILVA, Rēzeknes Gaļas kombinātam, SIA Salmo. Īpašu pateicību izsakām profesionālam makšķerniekam un SIA Salmo pārstāvim Normundam Grabovskim, sadarbībā ar kuru tika organizētas sacensības.